top of page

ANKET ÜYE KAYDI

Anket Üye Kaydı

NOT ; Yıllık abonelik ücreti 10 TL

 

NOT ; kayıt ol butonuna bastıktan sonra otomatik olarak ödeme sayfasına geçersiniz.

NOT 2 ; Ödeme yaptıktan sonra 4 saniye bekledikten sonra otomatik olarak anket sayfasına yönlendirileceksiniz.

NOT 3 ; Online olarak yıllık abonelik ücretini ödemek istemeyenler +90 534 698 7630 WhastApp numaramıza anket için kayıt olmak istiyorum demeniz yeterlidir EFT/HAVALE hesabımız verilecektir.

BİLGİLENDİRME

Merhaba, https://www.safakdijitalreklam.com/anket olarak hizmet vermekteyiz , yeni projemiz ise ipsos ararştırma şirketiyle yapmış olduğumuz mobilden ve bilgisayardan anket doldurma sitesi. Günlük gelecek anket 6 ile 50 anket arası , anket başına ödenecek tutar minimum 8 maxiumum 50 TL . anket sitemizin hem mobil uygulaması hemde web versiyonu mevcuttur . Üye olduktan sonra telefon başında veya bilgisayar başında oturup anket beklemenize gerek yok çünkü size anketler SMS olarak atılacaktır sizde SMS geldikçe siteye girip anketlerinizi doldurup kazanç elde edebilirsiniz. Biriken mevcut bakiyenizi ödeme al sayfasına giderek IBAN adresinizi yazarak kolayca çekim verebilirsiniz. Anket Sitemizin Yıllık abonelik kayıt ücreti mevcuttur 10 TL . Yıllık abonelik ücretini ödedikten sonra otomatik olarak anket sitesine yönlendirileceksiniz. Ödeme Yöntemleri ; 3D online ödeme (Abonelik Ücreti 10 TL.) https://www.paytr.com/link/gkEMON0 

Ödeme yapıldıktan sonra online ödeme yaptıysanız otomatik anket sitesine aktarılacaksınız EFT/HAVALE yaptıysanız bize mesaj atmanız yeterli olacaktır. İşlemler tamamlandıktan sonra anket sitesine geçerek gönül rahatlığı ile anket doldurarak kazanç elde etemeye başlayabilirsiniz. Site içerisinde veya anketler ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda Whatsapp destek hattımıza yani bu hatta mesaj atabilirsiniz.

NOT ; Siteye üye oldukten sonraki ilk anketiniz 5 TL değerinde hoşgeldiniz anketidir yani ödemiş olduğunuz abonelik ücretini ilk ankette çıkarıyorsunuz .

NOT II ; Aklınıza takılan birşey olursa mesaj atabilirsiniz , Teşekkür Ederim .

NOT III ; 1 Hafta mamnuniyet süreci vardır memnun kalmazsanız ücret iade üyelik iptal edilir .

KAYIT OLAN ÜYE ;

ÜYELER

bottom of page